Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Zajęcia pozalekcyjne

Lp.

Nazwisko i imię prowadzącego

Nazwa zajęć/klasy

Dzień tygodnia

godzina

sala

1.

Bednarczyk Małgorzata

 

Basen - kl. Ia

 

wtorek 14.50 SP 42
Terapia pedagogiczna - kl. V i IV wtorek 11.40 - 12.25 s. 17
Terapia pedagogiczna - kl. IV i IV piątek 8.00 - 8.45 s. 17
Biblioterapia poniedziałek 13.00 - 14.30 s. 17
2.

Bestfal Anna

 

TIK - kl. VI

 

czwartek 14.50 - 15.35 s. 21
 

TIK - kl. VII

 

czwartek 15.40 - 16.25 s. 30
3.

Białous Ewa

 

Zajęcia taneczne

 

poniedziałek

czwartek

9.40 - 10.40

12.50 - 13.50

s. 18
4.

 

Błaszkowski Szymon

 

Koło "Gdańscy odkrywcy" środa 14.50 - 15.35  
5.

 

Czarnecka Marta

 

Klub przyjaciół książki środa 13.00 - 13.45 s. 4
6.

Ćwiek Emil

Gry i zabawy sportowe - kl. I - III piątek 10.45 - 11.30 hol

boisko

Gry i zabawy sportowe - kl. IV - VII wtorek 10.45 - 11.30 hol
7. Falbin Jolanta Bąbel matematyczny - kl. I poniedziałek 11.30 - 13.00 s. 17
środa 9.00 - 10.30 s. 17
Basen - kl. Ic środa 14.50 SP 42
8.

Gibczyńska Joanna

TIK - zajęcia z j. angielskiego środa 15.00 - 16.30  
9. Grzegorzewska Dorota SKS - kl. IV - VII wtorek 14.20 - 15.20  
SKS - kl. III czwartek 13.35 - 14.35  
10. Jarosz Hanna Robótki ręczne czwartek 5.55 - 10.35 stołówka
"Wycieczkoludki" wg harmonogramu    
Basen - kl. Ib czwartek 14.50 SP 42
11.

s. Martyna

Koło liturgiczno - biblijne poniedziałek 12.50 - 14.00 kościół św. Mikołaj
środa 12.50 - 14.00 kościół św. Mikołaja
12. s. Bolesława Koło Eucharystyczne wtorek 12.50 - 13.50 kościół św. Mikołaja
środa 12.50 - 13.50 kościół św. Mikołaja
13.

Kołodziejska Anna

Kółko ortograficzne dla kl. III piątek 11.40 - 12.25 s.17
14.

Konieczny Małgorzata

Koło języka angielskiego ""Culture club" poniedziałek 9.50 - 10.35 s. 17
15.

Lampkowska Agnieszka

Koło kreatywnego pisania "Skriptorek" czwartek 13.55  -  14.40 s. 26
TIK - kl. VI wtorek 14.50 - 15.35 s. 28
TIK - kl. V poniedziałek 13.55 - 14.40 s. 30
16.

 

Lewandowska Anna

 

Kółko ortograficzne dla. kl. III poniedziałek 12.50 - 13.55 s. 5
17.

 

Mazur Barbara

 

Koło plastyczne czwartek 10.45 - 11.30 świetlica
czwartek 14.40 - 16.25 s.20
  Mądraszewska Karolina Koło taneczne "Street dance" poniedziałek 12.30 - 13.00 s. 18
Koło teatralno - taneczne piątek 10.45 - 11.30 hol dolny
18. Mostowiak Małgorzata Koło języka angielskiego środa 10.45 - 11.30 s. 02
19.

Mróz Elżbieta

Mali artyści -koło plastyczne poniedziałek 11.40 - 12.25 s. 17
20. Netter-Cyrta Katarzyna Koło wszelkiego tworzenia (grupa teatralna) poniedziałek 14.50-15.35 s. 24
TIK, gr.1, 1.semestr piątek 8.00 - 8.45 s. 27/28
TIK, gr.1, s.17, 1.semestr piątek 8.55 - 9.40 s. 17
Terapia pedagogiczna - kl. VI piątek 10.45 - 11.30 czytelnia
TIK, gr.2, s.24; cały rok szkolny piątek 14.50 - 15.35 s. 24
Przygotowanie uczniów do konkursów przedmiotowych z języka polskiego według potrzeb, do uzgodnienia z uczniami
Terapia pedagogiczna - kl. IV - VII piątek 15.40 - 16.25 s. 24
21. Rybacka Lidia Biblioterapia poniedziałek 13.00 - 14.30 s. 17
Koło plastyczne wtorek 16.00 - 16.45 H lub 02
22.

Prus Anna

Terapia pedagogiczna piątek 10.40 - 11.40 s. 7c
Zabawy konstrukcyjne czwartek 13.35 - 14.20 s. 2
23. Schulz Emilia Koło matematyczne dla kl. IV środa 13.35 - 14.40 s. 27
24.

Smeja Anna

Terapia pedagogiczna środa 12.30 - 13.30 s. 2
Zabawy konstrukcyjne czwartek 13.35 - 14.20 s. 2
25.

Szymańska Ewelina

Język angielski z TIK - kl. VI środa 9.50 - 11.30 stołówka
Język angielski - kl. III wtorek 14.40 - 15.25  
piątek 11.40 - 12.25  
26. Tubek Jolanta ZDW - kl. II poniedziałek 11.40 - 12.25 s. 17
Koło informatyczne czwartek 16.30 - 17.15 s.26
27.

 

Tyda Beata

 

Koło promocji zdrowia środa 14.50 - 15.35 s. 23
28.

 

Grzegorz Wachulski

 

Chór szkolny piątek 15.40 - 16.25 s.29
29.

Wasiak Karolina

Zajęcia sportowe czwartek 14.40 - 15.35 sala gim.
piątek 12.25 - 13.25 s. 18
  Wielgołaska Elżbieta Koło teatralno - taneczne piątek 10.45 - 11.30 hol dolny
30.

 

Wojdyga Małgorzata

 

ZDW - j. angielski poniedziałek 14.45 - 15.30 s. 21
31.

Zabłocka Anna

TIK - kl. VI środa 8.00 - 8.45 s. 17
piątek 8.00 - 8.45 s. 27
32. Zagórska Sławomira Grupa terapeutyczna uczniów klas IV - VI wtorek 14.40 - 17.10 s. 4
czwartek 14.40 - 17.10 s. 4
Grupa wsparcia dla uczniów kl. V - VII środa 14.00 - 15.00 s.22
33.

Zięba-Szmaglińska Małgorzata

Język niemiecki - kl. VII (3 godz.) według planu lekcji

KONKURSY

"MISTRZ ORTOGRAFII"
Zobacz

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Zobacz

Kalendarz

Z życia klas

Zobacz
Bądź z nami
aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button
Facebook