Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Kadra pedagogiczna

Nauczyciele w roku szkolnym 2017/2018

Lp.

Imię

Nazwisko

Funkcja

1.

Lucyna

Hasse

dyrektor

2.

Teresa

Wrotkowska

wicedyrektor

3.

Mirosława Szymczyk wicedyrektor

NAUCZYCIELE W PORZĄDKU ALFABETYCZNYM:

4.

Małgorzata

Bednarczyk

nauczanie zintegrowane

5.

Anna

Bestfal

matematyka

6. Ewa Białous wychowanie fizyczne
7. Szymon Błaszkowski język polski
8. Izabela Bobkowska nauczyciel bibliotekarz
10. Joanna Borkowska wychowawca świetlicy (urlop)
11. Marta Czarnecka wychowanie przedszkolne
12. Emil Ćwiek wychowanie fizyczne
13.

Jolanta

Falbin

nauczanie zintegrowane

14. Joanna Gibczyńska język angielski
15.

Justyna

Grabowska - Dziuba

informatyka (urlop)

16.

Dorota

Grzegorzewska

wychowanie fizyczne

18.

Hanna

Jarosz

nauczanie zintegrowane

19.

Jadwiga

Jaworska

nauczanie zintegrowane

20. Krystyna Kantor (s. Bolesława) religia
21. Natalia Kacprzak gimnastyka korekcyjna
22.

Renata

Kąkol

wychowawca świetlicy

23. Anna Kołodziejska nauczanie zintegrowane
24.

Małgorzata

Konieczny

język angielski

25.

Elżbieta

Kowalczyk

wychowawca świetlicy

26. Elżbieta Kwaśna (s. Martyna) religia
27. Sławomir Kwiatkowski fizyka
28. Agnieszka Lampkowska język polski
29.

Violetta

Laszkiewicz-Pasymowska

historia

30. Anna Lewandowska nauczanie zintegrowane
31. Małgorzata Lewandowska chemia
32. Barbara Mazur plastyka
33.

Halina

Mazur

nauczanie zintegrowane (urlop)

34.

Karolina

Mądraszewska

wychowawca świetlicy

35. Mirosław Miklikowski informatyka
36.

Małgorzata

Mostowiak

wychowawca świetlicy

37. Elżbieta Mróz nauczanie zintegrowane
38.

Katarzyna

Netter-Cyrta

język polski

39.

Anna

Prus

nauczanie zintegrowane

40.

Lidia

Rybacka

wychowawca świetlicy

41.

Anna

Smeja

nauczanie zintegrowane

42. Wojciech Sznyk religia
43. Emilia Schulz matematya
44.

Ewelina

Szymańska

język angielski

45.

Mirosława

Szymczyk

nauczyciel bibliotekarz

46. Maja Trzaskoś wychowawca świetlicy
47.

Elżbieta

Tubek

nauczanie zintegrowane

48. Beata Tyda przyroda
49.

Renata

Urbańska

matematyka

50. Grzegorz Wachulski muzyka
51.

Karolina

Wasiak

wychowanie fizyczne

52.

Elżbieta

Wielgołaska

wychowawca świetlicy

53.

Aleksandra

Witkowska-Soliszko

przyroda (urlop)

54

Małgorzata

Wojdyga

język angielski

55.

Anna

Zabłocka

przyroda

56.

Sławomira

Zagórska

pedagog szkolny

57.

Małgorzata

Zięba-Szmaglińska

język niemiecki

58.

Marzena

Zych-Wasielewska

język polski / logopeda

 

Wykaz nauczycieli wg przedmiotu nauczania:

Przedmiot nauczania

Nauczyciel

Klasy 0-III:

Wychowanie przedszkolne 
(kl. 0)

Marta Czarnecka

Nauczanie zintegrowane 
(kl. I-III)

Małgorzata Bednarczyk

Jolanta Falbin

Anna Kołodziejska

Hanna Jarosz

Jadwiga Jaworska

Anna Lewandowska

Elżbieta Mróz

Anna Prus

Anna Smeja

Elżbieta Tubek

Religia

Siostra Martyna

(Elżbieta Kwaśna)

Siostra Bolesława
(Krystyna Kantor)

o. Wojciech Sznyk

Język angielski

Joanna Gibczyńska

Małgorzata Konieczny

Ewelina Szymańska

Małgorzata Wojdyga

Zajęcia muzyczne Grzegorz Wachulski
Zajęcia logopedyczne

Marzena Zych-Wasielewska

Klasy IV-VII:

Język polski

Szymon Błaszkowski

Agnieszka Lampkowska

Katarzyna Netter-Cyrta

Marzena Zych-Wasielewska

Religia

Siostra Martyna

(Elżbieta Kwaśna)

Siostra Bolesława
(Krystyna Kantor)

o.Wojciech Sznyk

Język angielski

Joanna Gibczyńska

Małgorzata Konieczny

Ewelina Szymańska

Małgorzata Wojdyga

Język niemiecki

Małgorzata Zięba-Szmaglińska

Historia

Violetta Laszkiewicz-Pasymowska

Matematyka

Anna Bestfal

Emilia Schulz

Renata Urbańska

Fizyka Sławomin Kwiatkowski
Chemia Małgorzata Lewandowska
Informatyka

Mirosław Miklikowski

Przyroda

Beata Tyda

Anna Zabłocka

Plastyka (kl. IV-V)

Barbara Mazur

Technika (kl. IV-V)

Barbara Mazur

Elżbieta Mróz

Muzyka (kl. V-VI)

Grzegorz Wachulski

Wychowanie fizyczne/gimnastyka korekcyjna

Ewa Białous

Emil Ćwiek

Dorota Grzegorzewska

Natalia Kacprzak

Karolina Wasiak

Edukacja regionalna
"Gdańsk wczoraj i dziś"

Katarzyna Netter-Cyrta

Anna Zabłocka

Marzena Zych-Wasielewska

Wychowanie do życia w rodzinie
(kl. V-VI)

Elżbieta Tubek

Inni nauczyciele:

Biblioteka

Izabela Bobkowska

Mirosława Szymczyk

Pedagog szkolny

Sławomira Zagórska

Świetlica

Joanna Gibczyńska

Renata Kąkol

Elżbieta Kowalczyk

Karolina Mądraszewska

Małgorzata Mostowiak

Halina Nasuro

Lidia Rybacka

Maja Trzaskoś

Elżbieta Wielgołaska

 

Wykaz klas i ich wychowawców:

 

Klasy 0-III:

Klasa

Wychowawca

0 A

Marta Czarnecka

I A

Małgorzata Bednarczyk

I B Hanna Jarosz
I C Jolanta Falbin
II A Jadwiga Jaworska
II B Elżbieta Tubek
III A Anna Smeja
IIIB Anna Prus
III C Anna Lewandowska
IIID Anna Kołodziejska
III E Elżbieta Mróz

 

Klasy IV-VII:

Klasa

Wychowawca

IV A

Emilia Schulz

IV B

Karolina Wasiak

IV C

Szymon błaszkowski
IV D Beata Tyda
IV E Violetta Laszkiewicz-Pasymowska
V A Marzena Zych - Wasielewska
V B Agnieszka Lampkowska
V C Barbara Mazur

VI A

Anna Bestfal

VI B

Katarzyna Netter-Cyrta

VI C

Anna Zabłocka
VI D Renata Urbańska
VII A Emil Ćwiek
VII B Małgorzata Wojdyga
VII C Joanna Gibczyńska

KONKURSY

"MISTRZ ORTOGRAFII"
Zobacz

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Zobacz

Kalendarz

Z życia klas

Zobacz
Bądź z nami
aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button
Facebook