Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Dzień życzliwości i pozdrowienia

Dzień życzliwości i pozdrowienia

20 listopada 2015 r. Pięćdziesiątka obchodziła Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W tym dniu królowała odzież w ciepłych barwach.

 

(Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień obchodzony jest 21 listopada . W 1973 roku wymyślili go dwaj amerykańscy bracia, którzy w ten sposób chcieli przeciwstawić się toczącej się wojnie. Obecnie Dzień Życzliwości obchodzony jest w ponad 180 krajach. Jego celem jest uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość i wzbudzenie w nich pozytywnych emocji. Przesłanie akcji brzmi: Bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta. Pozytywna energia, którą przekazujemy innym, wraca do nas z nawiązką!)

 

Każda klasa napisze, jeśli tego jeszcze nie zrobiła, 5 kolejnych liter alfabetu. Można zacząć od dowolnej litery, nie używając ą, ę, ń oraz y, dopisując do nich zabawne życzenia rozpoczynające się od tych liter. Na pochwałę zasługuje klasa II a,  gdzie Maja zaprojektowała życzenia zredagowane przez dzieci, a Jan zawiesił je na drzwiach Pani Pedagog; również Jaśmina, Ania i Julia z klasy III a pięknie wykonały zadanie. Do grona solidnych możemy zaliczyć klasę II b oraz IV c, tutaj godzina wychowawcza skupiona była wokół tematu wiodącego.

 

Prosimy o dobrą energię, tego nigdy dość!

 

Zobacz zdjęcia: KLIKNIJ TUTAJ

 

Mały Samorząd Uczniowski

Bądź z nami
aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button
Facebook